2. /
  4. /
  5. Pokazali charakter
Detektyw Szewc

W zaległym pojedynku klasy okręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. tylko zremisował z Olimpią Brzeziny. Mimo to, wobec niespodziewanej porażki Jaroty II Witaszyce, nasza drużyna zrównała się punktami z liderem ligi.

W pierwszej połowie goście nie mieli atutów. Bezradność koźminian w 36. minucie wykorzystał Marcin Czajczyński, wyprowadzając Olimpię na prowadzenie.

Po przerwie Orły prezentowały się lepiej, ale w 54. minucie na 2:0 podwyższył Grzegorz Kuświk. Na szczęście koźminianie pokazali charakter i ruszyli do ataków, które przyniosły efekty. W 66. minucie Jakub Namysłowski pokonał bramkarza rywali, a kwadrans przed końcem Szymon Hajdasz mocnym uderzeniem umieścił piłkę pod poprzeczką.

– Mieliśmy jeszcze kilka okazji, ale to sędziowie odcisnęli piętno na tym spotkaniu, nie odgwizdując dwóch ewidentnych rzutów karnych dla naszego zespołu – skomentował Łukasz Konopka, zawodnik Białego Orła.

OLIMPIA BRZEZINY – BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – 2:2 (1:0)

1:0 – Marcin Czajczyński (36)

2:0 – Grzegorz Kuświk (54)

2:1 – Jakub Namysłowski (66)

2:2 – Szymon Hajdasz (76)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Konopka, Maciejewski, Hajdasz, Kamiński (57′ Mucha), Skowroński, Nowakowski (57′ Rój), Szymkowiak, Borowczyk (67′ Janowski), Namysłowski, Czabański