Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Pomaga innym, tworząc darmowe strony

2021-04-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Pomaga innym, tworząc darmowe...
Pomaga innym, tworząc darmowe strony
GEPEES

Mateusz Pawłowski jest niewidomy od urodzenia. Mimo przeciwności losu postanowił pomagać innym. Mężczyzna oferuje tworzenie stron internetowych za darmo.

 

Mateusz nie widzi od urodzenia, ale nie przeszkadza mu to w realizowaniu największej pasji, jaką jest tworzenie stron internetowych. Zamiłowanie zrodziło się w nim, gdy uczył się w Technikum Administracyjnym w Ośrodku dla Niewidomych w Chorzowie. To właśnie tam poznał informatyka z Uniwersytetu Śląskiego, który pokazał mu techniki projektowania stron internetowych. Mimo to Mateusz nie wybrał studiów informatycznych. Zdecydował się na fizjoterapię. Z hobbystycznego projektowania stron jednak nie zrezygnował.

Kiedy zaczęła się pandemia, Mateusz postanowił pomóc przedsiębiorcom i nie tylko. W trudnym dla wielu osób czasie mężczyzna oferuje bezpłatne wykonanie strony internetowej. Jedynym warunkiem uprawniającym do skorzystania z jego propozycji jest prowadzenie firmy, fundacji lub jakiejkolwiek innej działalności, która nie posiada jeszcze swojej strony internetowej.

Każda strona wykonana przez M. Pawłowskiego jest tworzona w oparciu o wszelkie wymagania przedsiębiorców. Po zakończeniu procesu projektowania strony można zgłosić jej twórcy swoje uwagi, które on w miarę możliwości postara się uwzględnić. Każdy element szablonu można również modyfikować wedle własnych potrzeb. Przykładowe strony stworzone przez Mateusza znajdziecie na www.enet.ovh. W ramach projektu ENET można liczyć też na darmowe wykonanie bloga. Z owym projektem współpracuje katowicka firma Lingua-IT, która bezpłatnie udostępnia serwer, dzięki czemu utrzymanie strony również nic nie kosztuje. M. Pawłowski pomaga także przedsiębiorcom w zakresie promowania ich działalności w serwisie Map Google.

Poza projektowaniem stron internetowych Mateusz prowadzi bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży na temat funkcjonowania osób niewidomych w społeczeństwie. Można z nim skontaktować się telefonicznie (505 904 182) lub mailowo (info@enet.ovh).

(LENA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − dwa =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek