2. /
  4. /
  5. Porażka na pożegnanie
Dobry Dietetyk

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zakończył sezon w IV lidze pojedynkiem na własnym obiekcie z Pogonią Nowe Skalmierzyce. W ostatnim meczu podopieczni trenera Dariusza Maciejewskiego przegrali 1:3.

Gospodarze przespali początek spotkania, w efekcie czego szybko stracili dwa gole. W 4. minucie Kacper Majerz głową skierował piłkę do siatki, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Na 2:0 kilka minut później podwyższył Mateusz Nogaj. Napastnik Pogoni dołożył tylko nogę do futbolówki zagranej wzdłuż bramki. W pierwszej połowie miejscowi też mieli swoje okazje. Bliscy trafienia byli szczególnie Tomasz Miedziński i Wojciech Kamiński.

Dopiero w samej końcówce udało się zmusić do kapitulacji bramkarza gości. Uczynił to Dominik Jędrkowiak, przerzucając piłkę nad wychodzącym z bramki golkiperem. Ale niedługo potem Pogoń odpowiedziała kolejnym golem. Sytuację sam na sam z Maciejem Konradowskim wykorzystał Kacper Bałamącek, ustalając rezultat spotkania.

Warto odnotować, że na początku drugiej odsłony nad stadionem rozszalała się wielka ulewa i na około 20 minut mecz został przerwany. Biały Orzeł zakończył sezon na przedostatnim miejscu w tabeli.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:3 (0:2)

BRAMKI: 0:1 – Kacper Majerz (4’ głową), 0:2 – Mateusz Nogaj (11’), 1:2 – Dominik Jędrkowiak (89’), 1:3 – Kacper Bałamącek (90’)

BIAŁY ORZEŁ: P. Szulc (60’ Konradowski) – Kaczyński (65’ Mik. Leoniak), Bastrzyk, Kaczmarek, Maciejewski (46’ Konopka) – Miedziński, Błażejczak, Oleśków (65’ Jagodziński), Jędrkowiak – Kamiński, M. Szulc