Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Pro-Met mistrzem Koźmina

2018-02-19
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Pro-Met mistrzem Koźmina
Pro-Met mistrzem Koźmina
GetFree

Ekipa Pro-Metu wygrała IX Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Koźmina Wielkopolskiego w Halowej Piłce Nożnej. W finale pokonała, po serii rzutów karnych, MTV Rozdrażew.

O mistrzostwo Koźmina walczyło 14 zespołów, które podzielone zostały na trzy grupy. W pierwszej najlepszy był Pro-Met, który pokonał Albatrosy II (1:0), Studio Barber (2:0) i Staniew (5:1) oraz zremisował z Krotoszynem (0:0). W grupie B pierwsze miejsce zajęła drużyna MTV, wygrywając z BNOT-em (2:0), Czarnymi Brzostów (3:1), Szybkostrzelnymi (3:0) i remisując ze Skrzydlatymi Wielowieś (1:1). Grupę C wygrał pierwszy zespół Albatrosów – po zwycięstwach z ekipami Magic (4:1) i Bartesko (3:0) oraz remisie z Szybkimi Trampkami (0:0).

W ćwierćfinałach Pro-Met wygrał 1:0 z Szybkimi Trampkami, MTV ograło 2:0 Krotoszyn, Albatrosy I pokonały 3:0 BNOT, a Albatrosy II odprawiły Skrzydlatych Wielowieś (2:0).

W półfinałach Pro-Met, po rzutach karnych, zwyciężył Albatrosy I, a MTV wygrało 3:1 z drugim teamem Albatrosów, który później, w meczu o trzecie miejsce, uległ 1:4 pierwszej drużynie.

Finał w regulaminowym czasie nie przyniósł rozstrzygnięcia, więc znów potrzebne były rzuty karne. Lepiej egzekwowali je piłkarze Pro-Metu i to oni zostali mistrzami Koźmina.

(GRZELO)

FOT. GOS Koźmin Wlkp.

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud