Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Przed nami kolejna edycja Summer Cup!

2021-07-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Przed nami kolejna edycja...
Przed nami kolejna edycja Summer Cup!
Mayor Ink

W dniach 24-25 lipca odbędzie się doskonale znana miłośnikom piłki nożnej impreza – Summer Cup. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie.

 

To już dwunasta edycja piłkarskiej imprezy. Organizatorzy zdecydowali, iż do rywalizacji przystąpi szesnaście drużyn, które zostaną podzielone na cztery grupy. – Kontynuujemy formułę z poprzednich lat. W sobotę odbędą się mecze grupowe na dwóch orlikach – przy Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja oraz przy deptaku. W niedzielę na drugim z tych obiektów będziemy świadkami decydujących pojedynków – zapowiada Robert Stawowy, jeden z organizatorów wydarzenia.

Tytułu mistrzowskiego bronić będzie Pro-Met Koźmin Wlkp. – W tym roku zagra kilka nowych ekip, jak choćby Octagon Ostrów Wlkp. czy The Globers – oznajmia Dominik Góral. – Wydaje się, że będzie to najmocniej obsadzony turniej w całej historii Summer Cup. Kilku drużynom musieliśmy odmówić udziału ze względu na ograniczoną ilość zespołów – dodaje.

Dla najlepszych organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Wybrani zostaną najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec oraz MVP turnieju. Przewidziane są również nagrody dla trzech czołowych zespołów, w tym nowy okazały puchar przechodni.

Impreza odbędzie się z pomocą Urzędu Miejskiego oraz Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, jak również wielu innych sponsorów. Zachęcamy do kibicowania swoim ulubionym drużynom.

(LENA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście + sześć =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY