2019-11-03
  2. /
  4. /
  5. Przedsmak finału

W 13. kolejce klasy okręgowej Biały Orzeł przegrał na wyjeździe z GKS-em Grębanin 0:3. Miejmy nadzieję, że 11 listopada koźminianie zaprezentują się lepiej. Wtedy bowiem zmierzą się z tą samą drużyną w finale Okręgowego Pucharu Polski.

W pierwszej połowie gra była wyrównana. Było jednak sporo niedokładności i zabrakło konkretów. Do przerwy więc gole nie padły.

Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze. W 60. minucie, po rozegraniu rzutu rożnego, na prowadzenie swój zespół wyprowadził Piotr Cierlak. Kwadrans później po prostopadłym zagraniu w dobrej sytuacji znalazł się Oleh Fushynskyi i było już 2:0. Trzeci cios miejscowi zadali w 80. minucie, kiedy to Damian Kaczmarek zdecydował się na strzał zza pola karnego i koźmiński bramkarz był bezradny.

GKS Grębanin – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:0 (0:0)

BRAMKI: 1:0 – Piotr Cierlak (60′), 2:0 – Oleh Fushynskyi (75′), 3:0 – Damian Kaczmarek (80′)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Ratajczyk, Roszczak, Zieliński, Kaczmarek, Maciejewski, Oleśków, Kubot (55′ Miedziński), Borowczyk, Hajdasz, Wosiek