Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Przypieczętowali zwycięstwo

2021-06-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Bez kategorii, Sport
  4. /
  5. Przypieczętowali zwycięstwo
Przypieczętowali zwycięstwo
DAF-MAL

W ostatniej kolejce klasy okręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się z Pelikanem Grabów. Koźminianie już w ubiegłym tygodniu zapewnili sobie awans do V ligi.

W pierwszej odsłonie spotkania gospodarze ciągle napierali na bramkę przyjezdnych. Nieskuteczność koźminian i bardzo dobra postawa bramkarza z Grabowa spowodowały, że na pierwszego gola tym meczu trzeba było czekać aż do 45. minuty gry. Wtedy to świetne podanie Krzysztofa Ratyńskiego wykorzystał Marcin Szymkowiak.
Po zamianie połów koźminianie kontynuowali swoją dobrą grę. Goście co jakiś czas udawali się pod bramkę przeciwników, jednak nie przynosiło to większych efektów. Konsekwencja Orłów zaowocowała dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy to po solowej akcji wynik spotkania ustalił Mikołaj Borowczyk.
Wygrana z Pelikanem Grabów była dla koźminian przypieczętowaniem zwycięstwa w rozgrywkach klasy okręgowej. Biały Orzeł uzyskał 78 punktów, co dało mu pewny awans.
(LENA)

 

BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – PELIKAN GRABÓW 2:0 (1:0)

1:0 – Marcin Szymkowiak (45)

2:0 – Mikołaj Borowczyk (92)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Roszczak, Konopka, Maciejewski, Hajdasz, Ratyński, Kamiński, Skowroński, Szymkowiak, Borowczyk, Czabański

YouTube

Archiwum
BGP
COT
MATYLA
IMPULS ZDUNY
BETA
OLD-BRICK.PL
LAGUNA
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Jumbonet
Jarmużek
VENUS PIZZERIA
Zuziak
PROFAL
Eltom-bud
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY