2. /
  4. /
  5. Przywieźli medale z sąsiedniego...
Kwiaciarnia Złocień

Reprezentanci klubów z naszego powiatu wzięli udział w niedawnych Otwartych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Zapasach Dzieci i Młodzików. Zawodnicy ULKS Bizon Milicz i UKS Olimpia Cieszków wiele razy stawali na podium.

Spośród przedstawicieli Bizona złote medale zdobyli Fabian Mądry w kat. 30 kg, Szymon Bajka w kat. 31 kg, Witold Kociński w kat. 34 kg i Eryk Hencki w kat. 43 kg. Srebro wywalczyli Franciszek Staszkiewicz w kat. 34 kg i Katarzyna Kamieniecka w kat. 46, a po brąz sięgnęli Maria Sobczak w kat. 46 kg i Nazar Kozel w kat. 40 kg. W kat. 34 kg na siódmej lokacie uplasował się Kacper Jakubowski. W klasyfikacji drużynowej milicki Bizon znalazł się na trzecim miejscu.

Ekipa z Cieszkowa wróciła z Krotoszyna z sześcioma medalami. Na drugim stopniu podium stanęli Katarzyna Łysek w kat. 43 kg, Gabriel Skwiercz w kat. 41 kg i Błażej Żyto w kat. 46 kg. Brązowe krążki zdobyli Wiktor Urbaniak w kat. 25 kg, Szymon Kuś w kat. 46 kg i Adam Poradzisz w kar. 44 kg. Piąte miejsce w kat. 39 kg zajęła Blanka Paluszkiewicz, a na siódmej pozycji zmagania w kat. 40 kg ukończył Kazimierz Krawiec.