2. /
  4. /
  5. Puchar znów w rękach...
SofraHous

W niedzielę na Orliku przy hali widowiskowo-sportowej rozegrany został mecz finałowy Pucharu Krotoszyna. Wielu kibiców przybyło dopingować swoje ulubione drużyny.

Jak się można było tego spodziewać do finałowego spotkania przystąpiły po raz kolejny A Seree Tee i Pancom Zduny. Pierwsza połowa meczu należała do zespołu ze Zdun. Przed zdobyciem bramek powstrzymywał ich nie tylko bramkarz przeciwników, ale i słupki, w które zawodnicy Pancomu trafili aż trzy razy. A Seree Tee znakomicie wykorzystywało błędy rywali i do przerwy mistrzowie Krotoszyna prowadzili 2:1. Druga połowa spotkania zdecydowanie należała do AST, a finałowa potyczka zakończyła się wynikiem 8:3. Zwycięzcy sięgnęli po Puchar Krotoszyna już po raz piąty. Dzięki temu 27 września pojadą do Wrocławia, aby walczyć o Fortuna Puchar Polski.