Rajd śladami Szurkowskiego znów połączy miłośników dwóch kółek
- Strona Główna
- /
- Aktualności Milicz
- /
- Rajd śladami Szurkowskiego znów...
Do startu 29. Rajdu Rowerowego „Śladami Ryszarda Szurkowskiego” zostało już niewiele czasu. Wydarzenie, organizowane w Krośnicach, jak co roku ma przyciągnąć zarówno stałych uczestników, jak i osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tą imprezą.
Centrum Edukacyjno-Turystyczno-Sportowe w Krośnicach zapowiada kolejną odsłonę jednej z najbardziej rozpoznawalnych imprez rowerowych w gminie. 29. Rajd Rowerowy „Śladami Ryszarda Szurkowskiego” odbędzie się już za niespełna miesiąc.
To otwarte dla wszystkich wydarzenie jest organizowane nieprzerwanie od 2010 roku. Tradycyjnie odbywa się dwa razy w roku — w ostatnią sobotę kwietnia oraz w pierwszą sobotę września. Jak podkreślają organizatorzy, rajd odbywa się bez względu na pogodę.
W tym roku uczestnicy będą mogli wybrać jedną z trzech przygotowanych tras. Na mecie zaplanowano również atrakcje towarzyszące, a organizatorzy zapowiadają także nagrody. Nie zabraknie więc zarówno sportowych emocji, jak i okazji do rodzinnego spędzenia czasu.
Rajd od lat przyciąga uczestników z różnych stron Polski. Dla wielu z nich to nie tylko rekreacja, ale też okazja do spotkań, rozmów i zawierania nowych znajomości.
Zapisy już trwają. Wcześniejsza rejestracja gwarantuje otrzymanie pakietu startowego. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem: https://liveds.datasport.pl/zawody_files/zawody11910.html. Organizatorzy zachęcają także do śledzenia profilu Rajd Rowerowy „Śladami Ryszarda Szurkowskiego”, gdzie publikowane są bieżące informacje dotyczące wydarzenia.
(PK)
FOT. CETS – Krośnice














Comments are closed