Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Robert Baran i Ceramik na czele rankingów PZZ

2021-01-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Robert Baran i Ceramik...
Robert Baran i Ceramik na czele rankingów PZZ
Power Food

Sportowy portal internetowy sportzona.pl opublikował oficjalne rankingi Polskiego Związku Zapaśniczego. W czołówce znaleźli się zarówno krotoszyński klub, jak i zawodnicy z naszego miasta.

 

W ubiegłym roku niejednokrotnie na naszych łamach opisywaliśmy sukcesy zapaśników z naszego powiatu. Ponadto LKS Ceramik Krotoszyn obchodził niedawno jubileusz 50-lecia istnienia. Jak dla wszystkich dyscyplin sportu, tak i dla zapasów był to bardzo ciężki rok ze względu na pandemię, która skutecznie blokowała wszelką działalność sportową. Mimo wielu ograniczeń zapaśnicy startowali w różnych zawodach.

Jakiś czas temu na stronie sportzona.pl opublikowano rankingi Polskiego Związku Zapaśniczego. Na szczycie klasyfikacji najlepszych zawodników uplasował się Robert Baran, zdobywając 260 punktów. Do najważniejszych startów Roberta w minionym roku zaliczyć trzeba Puchar Świata, XXIX Memoriał Wacława Ziółkowskiego, LXXIII Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy i Puchar Polski. Tuż za podium – ze 155 punktami – znalazł się Radosław Baran. Krotoszynianin reprezentuje WZS WKS Grunwald Poznań. Dziewiątą lokatę zajął Szymon Wojtkowski z krotoszyńskiego klubu, uzyskując 78 punktów.

W klasyfikacji PZZ klubowym mistrzem Polski został LKS Ceramik – 545,5 pkt. Krotoszyński klub wyprzedził AKS Białogard i WZS WKS Grunwald Poznań.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud