Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
HANDLOWIEC GLK
DAF-MAL

Rozgrywki żaków i orlików

2018-01-28
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Rozgrywki żaków i orlików
Rozgrywki żaków i orlików
Najfinanse text

Za nami trzecia edycja piłkarskiego turnieju o Puchar Prezydenta Lions Club. W rozgrywkach żaków najlepsza była ekipa KA 4 Respect, a w kategorii orlików zwyciężyła drużyna GOS Koźmin Wielkopolski.

Trzecia edycja zawodów pod patronatem burmistrza Krotoszyna odbyła się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3. Młodzi piłkarze rywalizowali na specjalnie przygotowanym, sztucznym boisku.

W kategorii orlików siódme miejsce zajął UKS I Trójka, po zwycięstwie 2:1 nad Astrą II Krotoszyn. Na piątej pozycji uplasował się Orzeł Lipno, wygrywając 2:0 z KUKS-em 6 Zębców.

W półfinałach Akademia Piłkarska Komorniki pokonała MKS Kania Gostyń 3:1, a GOS Koźmin Wlkp., po serii rzutów karnych, ograł Pogoń Zduńska Wola, która następnie w meczu o trzecie miejsce wygrała, po rzutach karnych, z Kanią Gostyń. Finałowy pojedynek pomiędzy ekipami GOS Koźmin Wlkp. i AP Komorniki zakończył się wynikiem remisowym, a w rzutach karnych lepszy był zespół z naszego powiatu.

W rozgrywkach żaków siódmą lokatę zajęła drużyna z Akademii Piłkarskiej Reissa w Gostyniu. Na piątym miejscu zawody ukończyła Astra Krotoszyn, po pokonaniu Oranje Konin.

W półfinałach Kania Gostyń wygrała 1:0 ze Stellą Luboń, a ekipa KA 4 Respect ograła, po rzutach karnych, APR II Gostyń. Ta ostatnia drużyna zajęła trzecią pozycję, pokonując 1:0 Stellę Luboń. W finale zespół KA 4 Respect ograł 2:0 gostyńską Kanię.

(GRZELO)

FOT. Bartłomiej Szymczak/Grzegorz Nowak

YouTube

Archiwum
BGP
IMPULS ZDUNY
IGLOO
Biblioteka Zduny
Oring
Linkiewicz
Eltom-bud
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
OFFICIUM
Pałac w Orli
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
OLD-BRICK.PL
MATYLA
MAZZONI
KIKICARCARE
LAGUNA
BETA
Maśniak
Zajączek
GLK