Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Ruszyły nabory uzupełniające w APR

2018-03-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Ruszyły nabory uzupełniające w...
Ruszyły nabory uzupełniające w APR
Najfinanse text

7313 zawodników, 308 trenerów, 244 asystentów, 89 koordynatorów i ponad 100 lokalizacji. Aż trudno uwierzyć, że liczby te obrazują jedną z największych szkółek piłkarskich, działających na terenie czterech województw – Akademię Piłkarską Reissa. Przyjdź na darmowy trening zapoznawczy i spróbuj swoich sił. Trenerzy zapraszają wszystkich pasjonatów piłki nożnej już od 4. roku życia.

Akademia Piłkarska Reissa to klub działający w powiecie krotoszyńskim od 2011 roku. W naszym regionie ma już lokalizacje w Krotoszynie, Kobylinie oraz Zdunach. Główną ideą szkolenia w klubie jest zapewnienie każdemu z zawodników poczucia spełnienia i możliwości czerpania jak największej radości z samej gry.

– Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia i piłki nożnej. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integrację i zespołowość – zaznacza Marcin Porzucek, trener APR w Kobylinie.

Nabory uzupełniające to idealny moment, aby rozpocząć przygodę w klubie. Duża grupa nowych zawodników szybciej adaptuje się w gronie nieznanych sobie kolegów i koleżanek. Tegoroczne nabory wyróżniają się nie tylko rekordową liczbą zainteresowania, ale i możliwością spróbowania swoich sił na trzech darmowych treningach. Do końca marca należy zarejestrować się na stronie www.akademiareissa.pl.

– Od zawsze marzyłem, aby szkolić najmłodszych, dlatego w Akademii już od 4. roku życia edukujemy dzieci poprzez sport. Z perspektywy czasu, nieskromnie mogę powiedzieć, że wraz z całym sztabem trenerów i asystentów, na co dzień angażujących się w treningi, tworzymy w Polsce podwaliny systemu szkolenia najmłodszych adeptów piłki nożnej. Chcemy zarażać pasją do futbolu jak najwcześniej, poprzez zabawę, dobrą opiekę, modelowy system szkolenia i miłą atmosferę na treningach – oznajmia Piotr Reiss, patron APR.

Akademia daje szanse na rozwój każdemu dziecku. Bez względu na umiejętności, poziom zaawansowania i miejsce zamieszkania – każdy podopieczny klubu znajdzie coś dla siebie. Zadaniem kadry trenerskiej na tym etapie piłkarskiego rozwoju jest nauka poprzez zabawę i odłożenie stresogennej rywalizacji na przyszłe lata.

Wychowankowie klubu z dnia na dzień stają się coraz lepszymi i bardziej świadomymi zawodnikami, a dużą rolę odgrywają bezpieczeństwo i praca pod czujnym okiem trenerów. – Rozwijamy pasję tysięcy zawodników, stawiając kres jakimkolwiek barierom. Mamy własny system rozgrywek ligowych – Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. Organizujemy również turnieje mikołajkowe Reiss Cup. Ze względu na troskę o zdrowie dzieci każde z nich objęte jest ubezpieczeniem i opieką ze strony klubowego fizjoterapeuty – podkreśla Marek Pawłowski, dyrektor ds. sportu.

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa i przekonaj się, czym jest magia piękna futbolu. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer tel. 502 741 749.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud