Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Rywalizacja zawodników Spółdzielcy

2021-01-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Rywalizacja zawodników Spółdzielcy
Rywalizacja zawodników Spółdzielcy
Zuziak tekst

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia przez kilka dni, w ramach treningu, odbywał się II Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego dla zawodników i zawodniczek LKS Spółdzielca Kobylin. W szranki stanęło 24 tenisistów.

 

Uczestników podzielono na trzy ośmioosobowe grupy wiekowe. Łącznie rozegrano aż 84 mecze.

W grupie pierwszej triumfowała Anna Maćkowiak, wyprzedzając Jagodę Matysiak, Laurę Buczel, Bartosza Baranowskiego, Zuzannę Molską, Oliwiera Szymanowskiego, Klaudię Wachowiak i Eryka Matysiaka.

W drugiej grupie najlepszy był Lucjan Maćkowiak, a na kolejnych lokatach uplasowali się Mateusz Frala, Michał Kaczmarek, Kacper Waściński, Emilia Woźniak, Alan Tatarek, Dawid Sobański i Jakub Całka.

Z kolei w grupie trzeciej pierwsze miejsce zajęła Klaudia Wachowiak, a za nią znaleźli się Konrad Bruder, Robert Wachowiak, Jakub Kaczmarek, Adam Szyrner, Kacper Waszyński, Patryk Kostrzewa i Wiesław Pazgrat.

Najlepsi czterej zawodnicy w dwóch najmłodszych grupach zostali nagrodzeni pucharami ufundowanymi przez wychowanka klubu, Łukasza Wachowiaka, obecnie reprezentującego ZKS Palmiarnia Zielona Góra. Ponadto każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Najmłodsi natomiast dostali słodkie upominki – za aktywność i wytrwałość – od trenera Roberta Wachowiaka.

(ANKA)

FOT. www.kobylin.pl

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud