2. /
  4. /
  5. Rywalizowali w jeździe agresywnej
PANCOM

Po 12 latach zawody rolkarskie wróciły do Krotoszyna. Nowy skatepark na Błoniu okazał się idealnym miejscem do zmagań w jeździe agresywnej. Zawody At the Lake Jam wygrał Tomasz Przybylik.

Zlokalizowany na Błoniu obiekt był w ubiegły weekend mocno eksploatowany. W sobotę stał się przystankiem do rywalizacji skaterów, a dzień później odbyły się tam II eliminacje Mistrzostw Polski w Jeździe Agresywnej na Rolkach. Pierwszy etap miał miejsce 31 lipca na Skate Arenie w Gdańsku. Rywalizacja w Krotoszynie toczyła się o pulę nagród o łącznej wartości 10 tysięcy złotych.

Zwycięzcą został Tomasz Przybylik. Za nim uplasował się Patryk Pilch, a na najniższym stopniu podium stanął Sebastian Dżbik. Dodatkową nagrodę – za wykonanie najciekawszego tricku – przyznano Krystianowi Zarzecznemu.

Organizatorzy zawodów podziękowali za stworzenie świetnego obiektu i zapowiedzieli ponowną wizytę w niedalekiej przyszłości. Powrót At the Lake Jam do Krotoszyna po długich 12 latach miał dla miłośników tego typu zmagań wymiar sentymentalny.

Fani ekstremalnej jazdy na rolkach powinni zarezerwować sobie pierwszy weekend września. Wtedy bowiem w Nowej Soli odbędzie się finał mistrzostw Polski.