Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Samochód dostawczy uderzył w drzewo

2021-06-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Samochód dostawczy uderzył w...
Samochód dostawczy uderzył w drzewo
Vidia film tekst

14 czerwca na drodze krajowej w pobliżu miejscowości Biadki samochód dostawczy zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.

 

Na akcję zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz z OSP Biadki, jak również Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Na miejsce pojazdem rozpoznawczo-ratowniczym udał się również komendant powiatowy PSP.

Jak się okazało, samochód dostawczy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca busa znajdował się wewnątrz pojazdu. Policjanci wstrzymali ruch na tym odcinku drogi. Po zabezpieczeniu terenu strażacy, z pomocą narzędzi hydraulicznych, natychmiast wykonali dostęp do poszkodowanego mężczyzny, którego następnie ewakuowano na zewnątrz. Jednocześnie wyznaczona rota monitorowała stan przytomnego uczestnika wypadku, udzielając mu pomocy medycznej.

Po przybyciu służb medycznych poszkodowanego przeniesiono do karetki pogotowia. Po wykonaniu szczegółowych badań podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Na koniec działań strażacy usunęli z jezdni pozostałości po zdarzeniu. Akcja służb ratowniczych trwała ponad trzy godziny. Ruch na drodze krajowej został przywrócony.

(ANKA)

FOT. S. Kalak (pkr24.pl)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud