Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
HANDLOWIEC GLK
DAF-MAL

Samochód dostawczy uderzył w drzewo

2021-06-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Samochód dostawczy uderzył w...
Samochód dostawczy uderzył w drzewo
DAF-MAL

14 czerwca na drodze krajowej w pobliżu miejscowości Biadki samochód dostawczy zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.

 

Na akcję zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz z OSP Biadki, jak również Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Na miejsce pojazdem rozpoznawczo-ratowniczym udał się również komendant powiatowy PSP.

Jak się okazało, samochód dostawczy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca busa znajdował się wewnątrz pojazdu. Policjanci wstrzymali ruch na tym odcinku drogi. Po zabezpieczeniu terenu strażacy, z pomocą narzędzi hydraulicznych, natychmiast wykonali dostęp do poszkodowanego mężczyzny, którego następnie ewakuowano na zewnątrz. Jednocześnie wyznaczona rota monitorowała stan przytomnego uczestnika wypadku, udzielając mu pomocy medycznej.

Po przybyciu służb medycznych poszkodowanego przeniesiono do karetki pogotowia. Po wykonaniu szczegółowych badań podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Na koniec działań strażacy usunęli z jezdni pozostałości po zdarzeniu. Akcja służb ratowniczych trwała ponad trzy godziny. Ruch na drodze krajowej został przywrócony.

(ANKA)

FOT. S. Kalak (pkr24.pl)

YouTube

Archiwum
BGP
IMPULS ZDUNY
IGLOO
Biblioteka Zduny
Oring
Linkiewicz
Eltom-bud
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
OFFICIUM
Pałac w Orli
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
OLD-BRICK.PL
MATYLA
MAZZONI
KIKICARCARE
LAGUNA
BETA
Maśniak
Zajączek
GLK