2. /
  4. /
  5. Sezon zakończony
ENDORFINA

W ostatniej kolejce piłkarskiej V ligi Astra Krotoszyn zmierzyła się z najlepszą drużyną rozgrywek – Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. Goście przypieczętowali awans wygraną 3:1 na boisku w Krotoszynie. Z kolei Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zakończył sezon remisem z Wartą Śrem.

Ostrowianie objęli prowadzenie w 20. minucie za sprawą Nikodema Modrzyńskiego. Jeszcze w pierwszej połowie na 2:0 podwyższył Jakub Kramarczyk. Po zmianie stron Astra odpowiedziała trafieniem Adama Staszewskiego, ale ostatnie słowo należało do gości. W 86. minucie wynik spotkania ustalił Patryk Perz. Krotoszyńska drużyna zakończyła sezon na dziesiątym miejscu, z dorobkiem 35 punktów.

15 punktów mniej uzbierały koźmińskie Orły, który uplasowały się w tabeli na 15. lokacie i spadły do niższej klasy rozgrywek. W ostatnim meczu sezonu koźminianie zremisowali z Wartą Śrem 3:3. Gole dla naszego zespołu strzelili Hubert Roszczak, Jakub Kęsy i Albert Czajka.