2. /
  4. /
  5. Siedem medali na pożegnanie...
MAX-MAL

Reprezentanci Black Aqua Krośnicka Przystań rywalizowali w V edycji zawodów Neptun Świdnica Swimming Meeting. W ostatnim tegorocznym starcie nasi pływacy zdobyli siedem medali.

Zawody przyciągnęły 317 zawodników i zawodniczek z 23 klubów. Krośnicki klub reprezentowało sześcioro pływaków. Najlepiej spisali się Marcin Maryjowski i Milena Krawczyk.

M. Maryjowski wywalczył złoto na 50 m stylem dowolnym oraz na 100 m stylem dowolnym, a także srebro na 50 m stylem klasycznym. M. Krawczyk również dwa razy stanęła na najwyższym stopniu podium i raz na drugim. Triumfowała na 50 m stylem motylkowym i na 100 m stylem dowolnym, a na 50 m stylem dowolnym uplasowała się na drugiej pozycji. Z kolei Anna Sadowska zdobyła brązowy krążek na 50 m stylem klasycznym. W Świdnicy startowali także Małgorzata Kamińska, Zofia Kamińska i Natalia Doniecka.