Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Słaba końcówka rundy

2019-11-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Słaba końcówka rundy
Słaba końcówka rundy
Pałac w Orli tekst

Niezbyt dobrze spisuje się drużyna Białego Orła Koźmin Wlkp. w końcówce rundy jesiennej. W sobotę koźminianie przegrali czwarty mecz z rzędu, ulegając 0:2 Baryczy Janków Przygodzki.

 

W pierwszej połowie Orły stworzyły sobie kilka dobrych okazji, lecz brakowało skutecznego wykończenia. Z kolei miejscowi wyszli na prowadzenie w 16. minucie po tym, jak Tomasz Jasiórski pokonał bramkarza po rozegraniu przez Barycz rzutu rożnego.

Po przerwie gospodarze starali się podwyższyć wynik, a koźminianie dążyli do wyrównania. Niestety, w 65. minucie Oskar Maciejewski otrzymał drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną i musiał opuścić boisko, osłabiając swój zespół. To zdecydowanie ułatwiło zadanie ekipie Baryczy, która w 81. minucie wyprowadziła zabójczą kontrę, sfinalizowaną przez Maksymiliana Jończaka.

Przypominamy, że jutro Biały Orzeł zagra na własnym obiekcie w finale Okręgowego Pucharu Polski. Mecz z GKS-em Grębanin rozpocznie się o godz. 13.00.

(LENA)

Barycz Janków Przygodzki – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:0 (1:0)

BRAMKI: 1:0 – Tomasz Jasiórski (16′), 2:0 – Maksymilian Jończak (81′)

CZERWONA KARTKA: Oskar Maciejewski (65′)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Ratajczyk (60′ Szulc), Kaczmarek, Roszczak, Konopka, Maciejewski, Oleśków, Zieliński, Miedziński (55′ Borowczyk), Hajdasz (70′ Kubot), Wosiek

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud