Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Śpiwory, plecaki, buty – co z nimi zrobić po biwaku?

2021-07-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Śpiwory, plecaki, buty –...
Śpiwory, plecaki, buty – co z nimi zrobić po biwaku?
DAF-MAL

Wakacje, długie ciepłe dni i urokliwe noce – to wszystko skłania nas do wyjazdów na łono natury. Na biwak musimy się jednak solidnie przygotować, a po powrocie do domu czeka nas czyszczenie i pranie wielu rzeczy.

 

Wyjazd na kilka dni do leśnej głuszy i spanie pod namiotem oznacza rozłąkę z niektórymi zdobyczami cywilizacji. Dla niektórych nie jest to łatwe. W campingowych warunkach musimy sobie poradzić. Na początku powinniśmy zastanowić się nad listą rzeczy, które mogą okazać się niezbędne podczas naszej wyprawy. Każdy biwakowicz obowiązkowo musi przed wyjazdem zaopatrzyć się w porządny namiot, ciepły śpiwór, matę lub materac. Dla osób preferujących spędzanie wolnego czasu na wędrówkach niezbędne okażą się również wygodne i zapewniające bezpieczeństwo buty oraz porządny, pakowny plecak.

Po udanym urlopie wracamy wypoczęci i zrelaksowani. Jednak przywozimy ze sobą też jedną trapiącą myśl: co zrobić ze śpiworem, butami czy plecakiem? Musimy je wyczyścić, jednak to nie takie proste. Wypranie tego typu rzeczy w domowych warunkach może spowodować utratę przez nie formy. Z kolei suszenie trwa bardzo długo i trudno nam znaleźć odpowiednie do tego miejsce. Z pomocą przychodzi nam Pralnia Laguna mająca w swojej ofercie pranie i czyszczenie tego typu rzeczy. Oddając nasze przedmioty w ręce załogi pralni, możemy być spokojni, że nie utracą one pierwotnej formy i nie zniszczą się w żaden sposób. Laguna jest również pralnią w pełni ekologiczną, co daje gwarancję bezpieczeństwa dla naszej skóry, która nie będzie narażona na wszelkiego rodzaju uczulenia, wywoływane przez środki chemiczne.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud