Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

„Startuj z Garażu” – wielka szansa dla młodych zespołów

2025-02-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. „Startuj z Garażu” –...
„Startuj z Garażu” – wielka szansa dla młodych zespołów
CENTRUM POGRZEBOWE

Masz zespół i marzysz o tym, żeby Twoja muzyka zabrzmiała na dużej scenie? Oto Twoja szansa! Ośrodek Kultury w Miliczu, organizator tego wyjątkowego wydarzenia, wychodzi z propozycją, która może odmienić Twoją muzyczną przyszłość. „Startuj z Garażu” to konkurs stworzony z myślą o młodych zespołach, które chcą pokazać światu swój talent i zdobyć uznanie publiczności oraz ekspertów branży muzycznej.

Nagroda główna to aż 5000 zł oraz występ na prestiżowym Festiwalu Karpia 2025. To nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej muzyki na wielkiej scenie przed szeroką publicznością.
Finał na żywo odbędzie się 23 maja 2025 roku w klimatycznym Kinie Capitol w Miliczu. To będzie niezapomniany wieczór pełen emocji, muzyki i niespodzianek.
Zgłoszenia przyjmowane są do 6 kwietnia 2025 roku pod adresem: konkurs@kultura-milicz.pl. Wystarczy zebrać zespół, przygotować swoje najlepsze utwory i wysłać zgłoszenie.

Nie przegap tej okazji! To idealny moment, by wyjść z garażu i pokazać światu, co potraficie. Ośrodek Kultury w Miliczu daje Wam szansę na spełnienie muzycznych marzeń – chwyćcie za instrumenty, zgłoście się i podbijcie scenę. „Startuj z Garażu” to konkurs, który może być początkiem Waszej wielkiej przygody.

(PAW)

Comments are closed

YouTube

Archiwum
KOK
ZBITY TELEFON -SOFT KOMPUTERY
BHP RABENDA
Dietetyk Kaźmierczak
MAYOR INK
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
Motosdodoła
MATYLA
GL MILICZ