2. /
  4. /
  5. Sulmierzyczanie z trzema medalami
ENDORFINA

W ostatnią niedzielę lutego reprezentanci UKS Olimpijczyk Sulmierzyce walczyli w VII Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Bielawa / Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska Kadetów i Kadetek w Zapasach. Nasi zapaśnicy wrócili z zawodów z trzema medalami.

Turniej zgromadził 150 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 21 klubów z Polski i Czech. W tym gronie znalazło się pięcioro przedstawicieli sulmierzyckiego klubu. Najlepiej poradził sobie Przemysław Wizner, który triumfował w kategorii 65 kg. Srebrny krążek wywalczyła Dominika Grobelna (73 kg), a na najniższym stopniu podium stanął Szymon Gibasiewicz (60 kg). Zarówno Przemysław Suchorzewski (38 kg), jak i Nikola Kromarek (53 kg) ukończyli zmagania na piątej lokacie.