Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Świąteczny konkurs

2020-12-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Świąteczny konkurs
Świąteczny konkurs
LOMBARD SMOK

Propagując dbałość o tradycje bożonarodzeniowe, kadra wychowawcza Hufca Pracy 15-2 w Krotoszynie zorganizowała konkurs na projekt kartki bożonarodzeniowej „Świąteczne życzenia z OHP”. Zwyciężyła Aleksandra Chlebowska.

 

Zadaniem uczestników konkursu było samodzielnie przygotowanie projektu kartki bożonarodzeniowej. Technika wykonania prac była dowolna.

Młodzież aktywnie włączyła się w przedsięwzięcie. Decyzją komisji konkursowej pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Chlebowska, drugie przyznano Aleksandrowi Lehmannowi, a na trzecim uplasowała się Natalia Dworacka. Zwycięskie projekty w formie kartek bożonarodzeniowych zostaną przekazane do pracodawców, szkół, instytucji i placówek współpracujących z Hufcem Pracy 15-2.

Konkurs miał na celu rozwijanie wyobraźni młodzieży oraz pobudzenie jej aktywności twórczej. W tym roku okres świąteczny wygląda inaczej – jesteśmy w domach i żyjemy w dystansie społecznym. Dlatego wychowawcy chcieli zwrócić uwagę młodzieży na to, jak ważny jest kontakt z drugim człowiekiem. W związku z tym zaproponowano uczestnikom powrót do wykonywania tradycyjnych kartek bożonarodzeniowych.

(ANKA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud