Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Świetna postawa naszych karateków

2024-06-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Świetna postawa naszych karateków
Świetna postawa naszych karateków
DiamondHair

Przedstawiciele klubów karate z naszego powiatu bardzo dobrze zaprezentowali się na III Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Zielonce koło Warszawy.

 

W rywalizacji zespołowej na podium stawali reprezentanci zdunowskiego Shodana. W zmaganiach U-16 kobiet złoto zdobyła drużyna w składzie Jagoda Mazurek, Marta Streubel, Sara Glinka i Natasza Adamska. Brąz drużynowy U-18 kobiet wywalczyły Anna Stanisławska, Klaudia Swat, Zofia Duczmal i Matylda Ozga. Brązowe kruszce zdobył też team U-21 mężczyzn, który reprezentowali Jakub Furmanowski, Joshua Zavala Kruk i Oskar Jasiński.

Zawody indywidualne zakończyły się triumfem Anny Chlebowskiej, reprezentantki ASW Nippon Krotoszyn, w kumite kobiet U-18 do 53 kg. Świetnie spisał się też Kajetan Woźniak, zawodnik Koźmińskiego Klubu Karate Do Shotokan, który zgarnął brąz w kumite mężczyzn U-18 do 76 kg.

  1. Streubel zajęła piąte miejsce w kata kobiet U-16, a K. Swat znalazła się na siódmym miejscu w kumite kobiet U-18 do 53 kg. Arkadiusz Czajka z ASW Nippon zajął piątą lokatę w kumite mężczyzn U-16 do 57 kg.

 

(MS)

FOT. ASW Nippon Krotoszyn / UKS Shodan Zduny / Koźmiński Klub Karate Do Shotokan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery + 15 =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek