Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY
PCS

Szyli wprost do celu

2024-05-29
  1. Strona Główna
  2. /
  3. SPORT MILICZ
  4. /
  5. Szyli wprost do celu
Szyli wprost do celu
Vidia film tekst

Reprezentanci Technikum Leśnego w Miliczu, zrzeszeni w sekcji łucznictwa tradycyjnego, 25 maja zaprezentowali świetną formę podczas Mistrzostw Polski Leśników w Łucznictwie 3D w Warcinie o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Miliccy uczniowie rywalizowali z najlepszymi, w większości starszymi i bardziej doświadczonymi łucznikami, a mimo to zajęli wysokie lokaty. Julia Szkarłat zdobyło srebro w kategorii łuków tradycyjnych kobiet. W tej samej kat. Marcelina Szulc uplasowała się na piątej pozycji. Spory sukces odniósł także Nikodem Barczak, który w rywalizacji łuków tradycyjnych mężczyzn wywalczył brąz, a w tzw. kat. Longshot, czyli strzałów z dużej odległości łukami tradycyjnymi i hunter stanął na najwyższym stopniu podium.

W składzie ekipy z Milicza znaleźli się także Michał Ryśkiewicz, Patryk Staniszewski i Krzysztof Wajs. Młodych łuczników do udziału w zawodach przygotowywał trener sekcji Rafał Rogowski, a opiekunem podczas wyjazdu była Agnieszka Krzywda.

(MS)

FOT. Technikum Leśne w Miliczu

Comments are closed

YouTube

Archiwum
KOK
ZBITY TELEFON -SOFT KOMPUTERY
BHP RABENDA
IMPULS ZDUNY
Dietetyk Kaźmierczak
MAYOR INK
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
Motosdodoła
MATYLA
GL MILICZ