Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Tego jeszcze nie grali!

2019-10-23
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Tego jeszcze nie grali!
Tego jeszcze nie grali!
Power Food

8 listopada w Krotoszynie wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć premierowy program „Tego jeszcze nie grali”.

 

„Tego jeszcze nie grali” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu „Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią.

Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z Internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których kabaret ów wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować, próbując wybrać restaurację na obiad, jak z pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom wraz z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego, że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów, żeby ich ośmieszyć, przeciwnie – dbają o ich komfort, starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd). A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

Na koniec bisy, a w nich największe hity. Przygotujcie się na ponad dwie godziny premierowego programu, po którym przewidziano też spotkanie z publicznością.

Występ odbędzie się 8 listopada (piątek), o godz. 17.00, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie. Bilety w cenach od 65 do 100 zł dostępne są w kasach Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury i kina Przedwiośnie oraz na stronie biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe u głównego organizatora, Agencji Artystycznej ART, pod numerem telefonu 693 062 880.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo!

(ANKA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud