Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Tenisowe mistrzostwa LZS

2018-03-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Tenisowe mistrzostwa LZS
Tenisowe mistrzostwa LZS
LOMBARD SMOK

W Bożacinie odbyły się Miejsko-Gminne Mistrzostwa LZS w Tenisie Stołowym. Uczestnicy zawodów rywalizowali w sześciu kategoriach.

W zmaganiach młodziczek najlepsza była Karolina Kościelna, a za nią uplasowały się Weronika Piaseczna, Aleksandra Konrady i Magdalena Piaseczna. W gronie młodzików bezkonkurencyjny okazał się Mikołaj Nowakowski, wyprzedzając Krzysztofa Szymleta, Mikołaja Litwina i Jakuba Konradego. Rozgrywki juniorów wygrał Bartosz Nowakowski, a kolejne pozycje zajęli Marcin Gabryelczyk, Mateusz Jagła i Sebastian Banaszek.

W kategorii seniorek pierwsze miejsce zajęła Laura Litwin, druga była Daria Konrady, a trzecia Dorota Ludwiczak. Wśród seniorów triumfował Tomasz Konrady, przed Dominikiem Drygasem, Zbigniewem Sikorą i Andrzejem Wałęsą.

Najlepszym weteranem okazał się Marek Sójka, a za nim znaleźli się Henryk Kurzawski, Paweł Robak i Marek Szczuraszek.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary, zawodnicy z miejsc 1-3 – medale, a wszystkim uczestnikom wręczono upominki, ufundowane przez gminę Krotoszyn. Puchary i nagrody wręczał Mariusz Karbowiak, przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia Ludowe Sportowe.

(ANKA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud