Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Tradycyjny turniej w Bożacinie

2018-03-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Tradycyjny turniej w Bożacinie
Tradycyjny turniej w Bożacinie
Centnas

W Bożacinie po raz ósmy zorganizowano Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Polskiego Stronnictwa Ludowego Krotoszyn i miejscowego Kółka Rolniczego. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach.

W zawodach udział wzięło 29 zawodników z dziewięciu miejscowości. W kategorii seniorek najlepsza była Honorata Dąbrowska (Kobierno), która tym samym zdobyła Puchar Starosty Krotoszyńskiego. Kolejne pozycje zajęły Agata Szczotka (Nowa Wieś), Dorota Ludwiczak (Salnia) i Daria Konrady (Bożacin).

W gronie seniorów pierwsze miejsce zajął Marek Sójka (Gorzupia), za co otrzymał Puchar Burmistrza Krotoszyna. Za zwycięzcą uplasowali się Tomasz Konrady (Bożacin), Bartosz Dąbrowski (Kobierno) i Henryk Kurzawski (Piwniczanka Krotoszyn).

W kategorii młodzików triumfował Krzysztof Szymlet (Bożacin), który zgarnął Puchar Kółka Rolniczego Bożacin. Drugi był Antoni Szczuraszek (Krotoszyn), trzeci – Mikołaj Litwin (Bożacin), a czwarty – Jakub Konrady (Bożacin). W grupie żaków i żaczek Puchar Wielkopolskiej Izby Rolniczej trafił do Adama Kowalczyka (Bożacin), który wyprzedził Filipa Bernata (Bożacin), Matyldę Szczuraszek (Krotoszyn) i Piotra Kowalczyka (Bożacin).

(ANKA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud