2. /
  4. /
  5. Trafili trzynastkę w Namysłowie
Vidia film tekst

Reprezentanci LKS Ceramik Krotoszyn rywalizowali w Namysłowie, gdzie odbył się III Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Namysłowa. Nasi młodzi zapaśnicy przywieźli z zawodów aż 13 medali.

W zmaganiach młodzików złoto zdobyli Mikołaj Rogowicz (kat. 57 kg) i Mateusz Ostojski (52 kg), na drugim stopniu podium stanęli Patryk Krzyśków (100 kg) i Maciej Uliczny (44 kg), a brązowe krążki zgarnęli Krystian Ostojski (41 kg) i Olaf Radwański (100 kg). W klasyfikacji drużynowej młodzików Ceramik znalazł się na trzeciej pozycji. W grupie młodziczek trzecie miejsce zajęła Karolina Mikołajczyk (41 kg).

W mini-zapasach dzieci złote medale wywalczyli Adam Pluta (67 kg) i Blanka Solarski (28 kg), srebro padło łupem Jakuba Włodarczyka (42 kg), a na trzecim stopniu podium mogli stanąć Marcel Sztuder (33 kg), Mikołaj Uliczny (39 kg) oraz Hania Szewczyk (33 kg).