Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Tragiczne zdarzenie na ulicy Staniewskiej w Koźminie Wielkopolskim

2024-07-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Tragiczne zdarzenie na ulicy...
Tragiczne zdarzenie na ulicy Staniewskiej w Koźminie Wielkopolskim
BANASZAK

Wczoraj tj. 9 lipca informowaliśmy o działaniu służb ratunkowych na drodze z Koźmina Wlkp. w kierunku Staniewa.  Mężczyzna stracił przytomność i leżał na trawniku przy ulicy Staniewskiej w Koźminie Wielkopolskim, mimo udzielenia pierwszej pomocy przez świadków zdarzenia i służby ratunkowe mężczyzny nie udało się uratować.

Po dotarciu na miejsce, kierujący działaniem ratowniczym stwierdził, że przy jednej z posesji leży nieprzytomny mężczyzna, a osoby postronne prowadzą zewnętrzny masaż serca. Strażacy niezwłocznie zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, kontynuując działania rozpoczęte przez świadków zdarzenia. Wkrótce na miejsce dotarł zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy medyczni i strażacy wspólnie prowadzili akcję ratunkową, starając się przywrócić funkcje życiowe mężczyzny. Niestety, pomimo kilkudziesięciominutowych wysiłków, reanimacja nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Ostatecznie kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny.- relacjonuje Tomasz Patryas, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.
W akcji uczestniczył jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wielkopolskim, służby medyczne i policja.

(LT)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden + dziewięć =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek