Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Triumf Adamskiego w Niemczech

2018-03-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Triumf Adamskiego w Niemczech
Triumf Adamskiego w Niemczech
Najfinanse text

Przedstawiciele UKS Shodan Zduny nie próżnują. Jarosław Adamski wygrał zawody w niemieckim Halle, a wyróżniający się karatecy trenowali na zgrupowaniu kadry Wielkopolski w Wągrowcu.

Trener UKS Shodan otrzymał zaproszenie od zaprzyjaźnionego klubu z Ostrowa Wielkopolskiego i wraz z jego reprezentantami udał się na International East Open 2018 w niemieckim Halle. Jarosław Adamski spisał się znakomicie, zwyciężając w kata U40.

Dwie zawodniczki zdunowskiego klubu, Katarzyna Trafankowska i Weronika Becker, przebywały w tym czasie na zgrupowaniu kadry Wielkopolski w Wągrowcu. Juniorki szlifowały formę przed nowym sezonem.

– Bardzo dziękuję Piotrowi Kuźmie za zaproszenie do udziału w zawodach – mówi Jarosław Adamski. – Zawsze miło jest rywalizować w doborowym towarzystwie. Z kolei zgrupowanie w Wągrowcu było zaszczytem i przyjemnością dla moi zawodniczek. Świetni trenerzy, zajęcia, basen oraz mnóstwo atrakcji. Teraz pozostaje czekać na efekty treningów podczas zawodów – dodaje trener UKS Shodan.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud