2. /
  4. /
  5. Triumf Cieślaków w turnieju...
KLIBER FINANSE

25 sierpnia w krotoszyńskim klubie Bila kolejny sezon rozpoczęli zawodnicy Krotoszyńskiej Ligi Darta. Turniej deblowy wygrali Jacek i Mateusz Cieślakowie, którzy w finale pokonali Przemysława Sawickiego i Marka Golę 4:1.

Już po raz czwarty przedstawiciele Krotoszyńskiej Ligi Darta zainaugurowali sezon rywalizacją deblową. Każdy z graczy miał przyprowadzić osobę, która nigdy nie grała w darta i stworzyć z nią duet, który stanął w turniejowe szranki.

Zawody rozgrywano systemem brazylijskim. Grano do trzech wygranych legów, bez limitu kolejek. Zwyciężyli Jacek i Mateusz Cieślakowie, którzy w finałowej konfrontacji ograli Przemysława Sawickiego i Marka Golę 4:1.

Na kolejnych miejscach uplasowali się Marcin Wojtkowiak i Przemysław Wieczorek, Ilona Kuznowicz i Maciej Karolewski, Damian Kluba i Paulina Karwik, Artur Winiarski i Marcin Nowak oraz Adrian Jasiński i Darian Hyszko.

20 września odbędzie się pierwszy turniej czwartkowy.