2. /
  4. /
  5. Triumf Czarnych w Koźminie
KLIBER FINANSE

Zespół Czarnych Dobrzyca triumfował w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzików, który rozegrany został w Koźminie Wielkopolskim. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny z naszego powiatu, ale wszystkie zajęły miejsca poza podium.

W turnieju rywalizowało siedem zespołów, które grały systemem każdy z każdym. Najlepsza była ekipa Czarnych Dobrzyca, która pokonała Astrę Krotoszyn (5:0), Gorzyczankę Gorzyce Wielkie (5:0), GOS II Koźmin Wlkp. (3:0), GOS III Koźmin Wlkp. (6:0) i GOS I Koźmin Wlkp. (1:0). Jedynie PUKS Antonio Jarocin, który zajął drugie miejsce, zdołał zremisować 1:1 z triumfatorem.

Na kolejnych pozycjach uplasowały się Gorzyczanka, GOS I, Astra, GOS II i GOS III. Na koniec wybrano najlepszych zawodników poszczególnych zespołów. Wyróżnieni zostali Mateusz Pluciński (Astra), Adam Wojciechowski (Gorzyczanka), Tobiasz Urbaniak (Czarni), Jakub Świerblewski (Antonio), Tobiasz Celebański (GOS I), Bartosz Zmyślony (GOS II) i Oliwier Małecki (GOS III).