2. /
  4. /
  5. Triumf ekipy z Ceramy
KLIBER FINANSE

7 lutego na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Krotoszynie rozegrano Międzyszkolne Zawody Piłki Siatkowej. Najlepsza okazała się drużyna z popularnej Ceramy.

W szranki stanęły teamy z ZSP nr 3, ZSP nr 2 i ZSP nr 1 w Krotoszynie oraz z I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja.

W pierwszym starciu półfinałowym gospodarze nie sprostali siatkarzom z ZSP nr 1, przegrywając w dwóch partiach. W drugim półfinale licealiści pokonali, także w dwóch setach, ekipę z ZSP nr 2.

W pojedynku o trzecie miejsce drużyna ZSP nr 3 wygrała 2:0 z ZSP nr 2, natomiast w decydującej konfrontacji zespół z Ceramy ograł w dwóch setach rywali z LO, dzięki czemu będzie reprezentować nasz powiat w kolejnym etapie rozgrywek.