Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Trzecie miejsce na zakończenie sezonu

2023-09-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Trzecie miejsce na zakończenie...
Trzecie miejsce na zakończenie sezonu
TK DACHY

W Poznaniu odbyła się impreza z cyklu 5150 Triathlon Series. Na dystansie olimpijskim startowało kilkoro mocnych triathlonistów. Bardzo dobrze spisała się Monika Jadczak, dla której były to ostatnie zawody w sezonie.

 

Na starcie stawili się m.in. Aleksandra Bańbor, Martyna Witecka, Karol Janicki czy Tomasz Słupik. Temperatura wody w Jeziorze Kierskim wynosiła 20,1 stopni Celsjusza, dlatego pływanie w piankach było dozwolone, a nawet zalecane.

Na dystansie 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze i 10 km biegu najszybszą triathlonistką była Aleksandra Bańbor, która prowadziła już po pływaniu. Potem utrzymywała przewagę nad resztą stawki i zameldowała się na mecie z czasem 2:15:45. Za triumfatorką uplasowała się Martyna Witecka, a na trzeciej pozycji zawody ukończyła Monika Jadczak.

– Było całkiem dobrze. W końcu wyszedł mi rower. Trochę na starcie zmarzłam, bo zawody opóźniły się o 15 minut, ale finalnie wyszło fajnie. Na biegu było ciężko, ale próbowałam trzymać tempo. To był najprawdopodobniej ostatni start w tym sezonie, więc starałam się dać z siebie sto procent – skomentowała swój występ krotoszyńska triathlonistka.

(ANKA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiem − 1 =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek