Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Trzy medale naszych zawodników

2017-09-23
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Trzy medale naszych zawodników
Trzy medale naszych zawodników
Finestra

Trzy razy na podium stawali reprezentanci TA Rozum Krotoszyn i UKS Samson Kobylin na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek w Sumo w Pyrzycach.

 

Trener Marek Konieczny tym razem zabrał ze sobą bardzo skromną grupę, bo zaledwie dwóch sumoków. Eryk Orwat (TA Rozum) w kategorii 70 kg uplasował się na drugiej pozycji, z kolei Michał Fabianowski (TA Rozum) w kat. powyżej 100 kg zajął piąte miejsce.

Liczniejszą ekipę wystawił Samson Kobylin. Do domów z medalami wróciły Aleksandra Małecka (drugie miejsce w kat. 55 kg) oraz Aleksandra Bzodek (trzecia lokata w kat. 70 kg).

Poza nimi w Pyrzycach rywalizowali Julia Całka (7. miejsce w kat. 50 kg), Julia Jankowiak (7. miejsce w kat. 55 kg), Marta Wielebińska (7. miejsce w kat. +70 kg), Jakub Kobusiński (5. miejsce w kat. 60 kg), Mateusz Tyczyński (18. miejsce w kat. 70 kg), Maciej Robakowski (5. miejsce w kat. 90 kg) i Jarosław Ptak (9. miejsce w kat. 90 kg).

W klasyfikacji generalnej województwo wielkopolskie sklasyfikowano na drugiej pozycji, jeśli chodzi o rywalizację żeńską, oraz na pierwszej w męskiej.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud