2. /
  4. /
  5. Trzy punkty zostały w...
PANCOM

W VII kolejce V ligi Piast Kobylin zmierzył się na własnym obiekcie z Zefką Kobyla Góra. Gospodarze wygrali 2:1.

Na początku pierwszej połowy goście groźnie zaatakowali. W 7. minucie gry znakomitą interwencją popisał się Patryk Wojtkowiak, ratując swoją drużynę od utraty gola. Z czasem gospodarze zaczęli coraz śmielej konstruować akcje. W 31. minucie po zamieszaniu w polu karnym kobylinianie dwa razy z bliskiej odległości trafili w bramkarza Zefki. Najpierw z piłką minął się Adam Kurzawa, potem uderzał Mateusz Wachowiak, a po chwili Szymon Wosiek.
Krótko po przerwie miejscowi wyszli na prowadzenie. Jakub Smektała pokonał bramkarza strzałem z ostrego kąta, po centrze Macieja Wachowiaka. W 70. minucie po faulu Szymona Wośka arbiter podyktował rzut karny dla przyjezdnych. Jedenastkę wykorzystał Błażej Ostry. Piast odpowiedział już po trzech minutach, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową do bramki skierował Mateusz Wachowiak, ustalając rezultat meczu.

PIAST KOBYLIN – ZEFKA KOBYLA GÓRA 2:1 (0:0)

1:0 – Jakub Smektała (49)
1:1 – Błażej Ostry (70′ karny)
2:1 – Mateusz Wachowiak (73)

PIAST: Wojtkowiak – Frąckowiak, Wosiek, A. Kurzawa, Siepa, Smektała, Siecla, D. Snela, Ma. Wachowiak (87′ K. Wachowiak), Olikiewicz (89′ E. Jędrzejak), Mt. Wachowiak (77′ K. Snela)