Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY PRACA
PADEWSCY

Twierdziła, że znalazła dziecko w lesie

2023-11-28
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Twierdziła, że znalazła dziecko...
Twierdziła, że znalazła dziecko w lesie
PERŁA ORLA

25 listopada do krotoszyńskiego szpitala przyszła 19-letnia kobieta z noworodkiem, twierdząc, że dziecko znalazła w lesie. Jak się potem okazało się, to ona jest matką. Teraz organy ścigania prowadzą śledztwo w sprawie możliwego narażenia na niebezpieczeństwo zdrowia i życia dziecka.

 

Młoda kobieta trafiła do krotoszyńskiego szpitala wraz z niemowlęciem na rękach, informując, iż odnalazła je w lesie. Jednak po dokładniejszym zbadaniu sprawy przez personel medyczny okazało się, że to ona jest matką noworodka. Policja i prokuratura natychmiast podjęły śledztwo w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zaskakującego zdarzenia.

– W wyniku rozmów okazało się, że to ta kobieta urodziła dziecko. Pod nadzorem krotoszyńskiej prokuratury policja wszczęła dochodzenie w celu ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia. Dochodzenie dotyczy narażenia zdrowia i życia dziecka na niebezpieczeństwo. Dziecko i matka przebywają w szpitalu. Dziecko jest w dobrym stanie – poinformował Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

(RED)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × 3 =

YouTube

Archiwum
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE