Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PIŁKARSKIE SHOW
PGKiM Feniks

Uczniowie bliżej natury

2024-06-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Kultura
  6. /
  7. Uczniowie bliżej natury
Uczniowie bliżej natury
Ilona Kazieczko OVB

4 czerwca ogłoszono wyniki trzech konkursów organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Cieszkowie. Ich tematyką były ochrona przyrody i ekologia.

W konkursie plastycznym pn. „Owady – milion gatunków” zwyciężyli przedstawiciele koła plastycznego działającego przy GCK w Cieszkowie. Drugie i trzecie miejsce zajęli Fabian Paszek i Wojciech Olejnik, przedstawiciele z Szkoły Podstawowej w Biadkach.

Zwyciężczynią konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej została Maja Sobczak z SP w Biadkach. Srebro wywalczyła Anastazja Musiał, reprezentująca koło plastyczne przy GCK w Cieszkowie, a trzecią lokatę zajęła Celina Witaszek z grupy „Biedronek” w oddziale przedszkolnym SP w Cieszkowie.

Najwięcej miejsc na podium przyznano w konkursie pt. „Chronimy las”. Triumfatorami zostali ex aequo Ewa Zubek z SP w Cieszkowie oraz trzech uczniów SP w Pakosławsku – Dominik Mazurkiewicz, Filip Łuszczyński i Tobiasz Dopieralski. Drugą lokatę zdobył Kacper Łuszczyński z SP w Pakosławsku. Brązowe medale zgarnęli Norbert Tyliszczak, Wojciech Choma i Paweł Stroński, reprezentujący SP w Cieszkowie oraz Aleksandra Karpińska z SP w Pakosławsku.

Wręczenie nagród laureatom zaplanowano podczas obchodów Dni Ziemi Cieszkowskiej, 16 czerwca o godzinie 16.00.

OPRAC. (MS)

FOT. Gminne Centrum Kultury w Cieszkowie

Comments are closed

YouTube

Archiwum
PIŁKARSKIE SHOW
Dietetyk Kaźmierczak
MAYOR INK
ZBITY TELEFON -SOFT KOMPUTERY
MATYLA
KOK
Jarmużek
BHP RABENDA
Motosdodoła
Agencja Reklamowa GL