Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Udany początek roku

2021-01-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Udany początek roku
Udany początek roku
TRANS-MED

Niedawno zawodnicy z rocznika 2010 Akademii Piłkarskiej Reissa Kobylin wzięli udział w turnieju w Sierakowie. Młodzi piłkarze z naszego powiatu zajęli drugie miejsce, ulegając w finale gospodarzom zawodów.

 

Kobylińską drużynę tworzyli Tymoteusz Maślanka, Szymon Warczewski, Michał Chudy, Piotr Łuczak, Joanna Łuczak, Miłosz Pernak, Kamil Klepacki oraz Franciszek Zawieja. Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów. Podzielono je na dwie grupy, w których mecze rozgrywano systemem każdy z każdym.

Kobylinianie mierzyli się z APR Rawicz II, Młodą Rawią 2011 i Piastem Żmigród. Na tym etapie zanotowali po jednym zwycięstwie, remisie oraz porażce i awansowali do półfinału, w którym walczyli z Młodą Rawią 2010. Mecz zakończył się rezultatem 1:1 i konieczne były rzuty karne. Kobyliński bramkarz, Tymoteusz Maślanka, obronił trzy strzały, z kolei golkipera rywali pokonał Michał Chudy. Tak więc kobylinianie awansowali do finału.

W decydującym pojedynku nasza drużyna zmierzyła się APR I Rawicz. Konfrontacja była bardzo zacięta. Za sprawą Miłosza Pernaka kobylińska ekipa wyszła na prowadzenie. Potem jednak miejscowi odpowiedzieli dwoma trafieniami i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Za najlepszego bramkarza rozgrywek uznano Tymoteusza Maślankę.

(LENA)

FOT. www.kobylin.pl

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud