Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Konstal garaże

Umowa na kluczową inwestycję

2023-02-21
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. Umowa na kluczową inwestycję
Umowa na kluczową inwestycję
Skorpion

W Urzędzie Gminy Cieszków podpisano umowę z wykonawcą na budowę sieci wodociągowej od studni B1 i B2 do stacji uzdatniania wody. Prace potrwają trzy miesiące, a ich koszt wyniesie ok. 288,5 tys. zł. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach PROW 2014-2020.

 

Zadanie realizowane będzie w ramach projektu „Budowa przyłącza wodociągowego oraz wykonanie nowego ujęcia wody w gminie Cieszków”. Jak informują władze gminy, inwestycja ma kluczowe znaczenie i służyć będzie zaspokajaniu zbiorowych potrzeb wspólnoty mieszkańców.

Zakres prac obejmie budowę sieci wodociągowej z istniejących studni głębinowych do stacji uzdatniania wody w Cieszkowie na terenie działek w celu zapewnienia zapotrzebowania w wodę do celów bytowo-gospodarczych zabudowy mieszkaniowej miejscowości Cieszków i Biadaszka, ułożenie rurociągu z przewodami sterowania, wykonanie obudowy studni typu Large SN-15-A50 i ogrodzenia studni oraz ułożenie kablowej linii zasilającej

(FENIX)

 

FOT. Gmina Cieszków  

Comments are closed

YouTube

Archiwum
Drzewa genealogiczne
Usługi, które porządkują firmę
FakturaXL.pl
MATYLA
MAYOR INK
Dietetyk Kaźmierczak
Agencja Reklamowa GL
Jarmużek
KOK
BHP RABENDA
Motosdodoła