Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Walczą o wyjazd na mistrzostwa Europy

2017-12-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Walczą o wyjazd na...
Walczą o wyjazd na mistrzostwa Europy
Finestra

Na początku grudnia w Falenicy odbył się Puchar Polski Młodzików i Kadetów w Sumo. To kolejny etap eliminacji do mistrzostw Europy w Moskwie, które odbędą się w drugiej połowie 2018 roku.

 

Na zawodach nie mogło zabraknąć przedstawicieli Towarzystwa Atletycznego Rozum Krotoszyn i UKS Samson Kobylin. Z grona reprezentantów krotoszyńskiego klubu medale wywalczyli Anna Szymczak (złoto w kat. 55 kg), Lena Andrzejak (złoto w kat. 60 kg), Kacper Mikołajczyk (złoto w kat. +95 kg), Jakub Hekiert (brąz w kat. 40 kg), Ewelina Jaśniak (brąz w kat. 50 kg), Dorota Idziorek (brąz w kat. 50 kg), Gabriel Szydłowski (brąz w kat. +95 kg), Mikołaj Wiśniewski (brąz w kat. 75 kg) i Kacper Wiatrak (brąz w kat. 65 kg).

Spośród zawodników Samsona na podium stanęli Mikołaj Kandzierski (złoto w kat. 95 kg), Paweł Sikora (srebro w kat. 65 kg), Dawid Lesk (brąz w kat. 55 kg) i Piotr Sikora (brąz w kat. 65 kg).

Ponadto w Falenicy startowali Jan Warzybok, Karol Kowal, Adam Szydłowski, Dominik Konowalczyk, Piotr Szymczak, Mikołaj Mrowiński, Jakub Dąbrowski, Krystian Chytrowski, Daniel Krasoń, Mateusz Pieszak, Michał Grzempowski, Nikola Śliwowska i Tymoteusz Ratajczak.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud