Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Walczyli o mistrzostwo Koźmina Wlkp.

2024-02-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Walczyli o mistrzostwo Koźmina...
Walczyli o mistrzostwo Koźmina Wlkp.
BETA

W sali gimnastycznej przy ul. Poznańskiej odbyły się Zamknięte Mistrzostwa Koźmina Wlkp. w Tenisie Stołowym. W szranki stanęło aż 70 zawodników i zawodniczek!

 

Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. Mistrzostwa cieszyły się sporym zainteresowaniem.

W gronie dziewcząt z roczników 2011-2013 pierwsze miejsce zajęła Maria Klimek, w kategorii 2009-2019 triumfowała Martyna Wasik, a w grupie z rocznika 2008 i starszych najlepsza okazała się Natalia Szwałek.

Wśród chłopców w kategorii 2014 i młodsi zwyciężył Błażej Wiatrak, w grupie 2011-2013 bezkonkurencyjny był Jeremiasz Talaga, a w kat. 2009-2010 wygrał Filip Stanisławski.

W gronie juniorów (2004-2008) triumfatorem został Kacper Fabisiak. Najlepszym seniorem był Rafał Skupniewicz. Zmagania oldbojów wygrał Michał Ulka, a w kat. 1964 i starsi na najwyższym stopniu podium stanął Henryk Kolenda.

(LT)

 

FOT. GOS Koźmin Wlkp.

Comments are closed

YouTube

Archiwum
Motosdodoła
Dietetyk Kaźmierczak
ZBITY TELEFON -SOFT KOMPUTERY
Jarmużek
MATYLA
KOK
BHP RABENDA
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
MAYOR INK
GL MILICZ