Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Walczymy o życie Marty!

2021-04-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Walczymy o życie Marty!
Walczymy o życie Marty!
Centnas

Niedawno przybliżyliśmy historię Marty, która zmaga się ze śmiertelnym nowotworem. Aby przyspieszyć zbiórkę pieniędzy na leczenie, na portalu społecznościowym Facebook utworzono specjalną grupę licytacyjną.

 

34-latka samotnie wychowuje syna. W październiku usłyszała okrutną diagnozę – chłoniak złośliwy. Po pierwszym szoku kobieta postanowiła walczyć za wszelką cenę, a największą dla niej motywacją jest siedmioletni synek.

Na początku wydawało się, że Marta ma duże szanse wygrać nierówną walkę z chorobą. Dzielnie znosiła chemioterapię. Niestety, okazało się, że dotychczasowa chemia nie działa tak, jak powinna. Dodatkowo pojawiło się nowe ognisko zapalne. Pula refundowanych metod leczenia się wyczerpała. Lekarze zaoferowali kobiecie terapię Car-T Cell – terapię ostatniej szansy. Niestety, nie jest ona refundowana w Polsce, a jej koszt jest ogromny. Życie Marty wyceniono na około 1,5 miliona złotych.

Na rzecz 35-latki prowadzona jest zbiórka na portalu siepomaga.pl. Na chwilę obecną udało się uzbierać ponad 760 tysięcy złotych. Aby przyspieszyć zbiórkę, na Facebooku utworzono specjalną grupę licytacyjną, na której można wystawić lub wylicytować różnego rodzaju przedmioty czy usługi. Aby znaleźć grupę, wystarczy w wyszukiwarce na portalu społecznościowym wpisać „Ratujemy życie Marty”. Zachęcamy do odwiedzania grupy i wsparcia zbiórki. Czasu jest coraz mniej, a brakuje jeszcze ponad 835 tysięcy złotych.

(LENA)

FOT. siepomaga.pl

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A