Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Walczymy o życie Marty!

2021-04-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Walczymy o życie Marty!
Walczymy o życie Marty!
COT

Niedawno przybliżyliśmy historię Marty, która zmaga się ze śmiertelnym nowotworem. Aby przyspieszyć zbiórkę pieniędzy na leczenie, na portalu społecznościowym Facebook utworzono specjalną grupę licytacyjną.

 

34-latka samotnie wychowuje syna. W październiku usłyszała okrutną diagnozę – chłoniak złośliwy. Po pierwszym szoku kobieta postanowiła walczyć za wszelką cenę, a największą dla niej motywacją jest siedmioletni synek.

Na początku wydawało się, że Marta ma duże szanse wygrać nierówną walkę z chorobą. Dzielnie znosiła chemioterapię. Niestety, okazało się, że dotychczasowa chemia nie działa tak, jak powinna. Dodatkowo pojawiło się nowe ognisko zapalne. Pula refundowanych metod leczenia się wyczerpała. Lekarze zaoferowali kobiecie terapię Car-T Cell – terapię ostatniej szansy. Niestety, nie jest ona refundowana w Polsce, a jej koszt jest ogromny. Życie Marty wyceniono na około 1,5 miliona złotych.

Na rzecz 35-latki prowadzona jest zbiórka na portalu siepomaga.pl. Na chwilę obecną udało się uzbierać ponad 760 tysięcy złotych. Aby przyspieszyć zbiórkę, na Facebooku utworzono specjalną grupę licytacyjną, na której można wystawić lub wylicytować różnego rodzaju przedmioty czy usługi. Aby znaleźć grupę, wystarczy w wyszukiwarce na portalu społecznościowym wpisać „Ratujemy życie Marty”. Zachęcamy do odwiedzania grupy i wsparcia zbiórki. Czasu jest coraz mniej, a brakuje jeszcze ponad 835 tysięcy złotych.

(LENA)

FOT. siepomaga.pl

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud