Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Walentynkowe strzelanie

2018-02-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Walentynkowe strzelanie
Walentynkowe strzelanie
PERŁA ORLA

Na początku lutego w siedzibie ZP LOK odbyły się indywidualne walentynkowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej. W szranki stanęło 28 zawodników i zawodniczek.

W zawodach startowali zawodnicy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz seniorzy. Nad przebiegiem rywalizacji czuwał sędzia – Antoni Azgier. Zmagania składały się z dwóch konkurencji – strzelania z karabinu pneumatycznego oraz rzutów lotkami. Suma punktów decydowała o końcowej klasyfikacji.

W kategorii młodziczek wygrała Martyna Wasielak (143 pkt.), przed Martą Sosnowską (112 pkt.) oraz Patrycją Koczurą (91 pkt.). W gronie młodzików triumfował Mateusz Sroka (127 pkt.), który wyprzedził Borysa Staszewskiego (107 pkt.) i Bartosza Wiznera (74 pkt.).

Wśród juniorek najlepsza była Monika Jadczak (137 pkt.), a na kolejnych miejscach znalazły się Iwona Karżewicz (110 pkt.) i Katarzyna Marszałek (101 pkt.). W juniorach pierwszy był Mariusz Minta (114 pkt.), wyprzedzając Roberta Wasielaka (109 pkt.) i Piotra Jadczaka (79 pkt.).

Dodatkowo przeprowadzono strzelanie z pistoletu pneumatycznego dla pań i panów. Wśród kobiet wygrała I. Karżewicz (67 pkt.), a za nią uplasowały się M. Jadczak (50 pkt.) i Anita Jadczak (48 pkt.). W strzelaniu panów zwyciężył R. Wasielak (86 pkt.), drugi był M. Minta (79 pkt.), a trzeci – P. Jadczak (63 pkt.).

Dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Zarząd Powiatowy LOK w Krotoszynie, wręczali Jerzy Lech, wiceprezes ZP LOK, oraz A. Azgier.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud