2. /
  4. /
  5. Wrócili na właściwe tory
AGRO INTEGRACJA

Dwa ostatnie mecze ekipy MUKS Ziemia Milicka zakończyły się zwycięstwami bez straty seta. Po gorszym początku roku nasi siatkarze wracają więc do walki o czołową lokatę w III lidze.

10 lutego podopieczni Macieja Pańszczyka ograli na wyjeździe 3:0 zespół SPS Mountpark Kąty Wrocławskie. W pierwszym secie wygrali z przewagą sześciu punktów. W drugiej części gospodarze stawili większy opór i ulegli 22:25. W kolejnej partii miliczanie rozgromili miejscowych rezultatem 25:15.

Równie przekonujące zwycięstwo nasi siatkarze odnieśli w minioną niedzielę w meczu z ekipą Tauron Gwardia Wrocław Academy. Gospodarze nie byli zbyt gościnni i szybko odesłali wrocławian do domu, wygrywając wszystkie sety. Przyjezdni mimo prób nie zdołali nawiązać równorzędnej walki, co pozwoliło miejscowym na wygraną odpowiednio do 22, 18 i 20. MVP spotkania w Miliczu ogłoszono Jana Nowackiego.

Te dwa zwycięstwa pozwoliły naszej drużynie na powrót do walki o najwyższe lokaty. Aktualnie zajmuje ona trzecie miejsce. Do końca rozgrywek pozostały jeszcze dwie kolejki. Na dogonienie lidera z Brzegu Dolnego może już być za późno, ale pozycja druga jest jak najbardziej w zasięgu. Tym bardziej, że już w najbliższy weekend miliczanie zagrają z mającym taką samą liczbę punktów teamem KKS Jelenia Góra.