Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Wygraj bilet na Lecha!

2018-02-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Wygraj bilet na Lecha!
Wygraj bilet na Lecha!
Pałac w Orli tekst

W ostatni dzień lutego Lech Poznań podejmie na INEA Stadionie Śląsk Wrocław. Zimowa, wieczorna pora nie powinna odstraszyć kibiców Kolejorza, bowiem przy Bułgarskiej szykuje się prawdziwe piłkarskie widowisko.

 

Współczesna historia starć obu drużyn jest wyrównana, ale dla nas liczy się tylko jedno: TRZY PUNKTY MUSZĄ POZOSTAĆ W POZNANIU!

RACHUNKI DO WYRÓWNANIA

Spotkanie z ekipą z Dolnego Śląska kryje wiele smaczków. Nie dość, że lechici, którzy legitymują się najlepszą defensywą w Ekstraklasie, będą musieli zatrzymać swojego byłego snajpera, Marcina Robaka, to ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem wrocławian. Mamy więc do wyrównania rachunki ze Śląskiem! Sprawa jest prosta: z Waszym wsparciem na pewno uda nam się zwyciężyć!

DOŁĄCZ DO LECHITÓW!

LECHICI to program, dzięki któremu najwierniejsi fani mogą być jeszcze bliżej klubu. Im wierniej wspierasz Kolejorza, im więcej biletów kupujesz, tym więcej nagród i przywilejów zyskasz. Zarejestruj się do programu LECHICI i przejdź wszystkie szczeble kibicowskiej kariery – od żaka do seniora! Zyskasz dostęp do zniżek na bilety, spotkań z piłkarzami, poznasz stadion od podszewki. Kibicowanie Lechowi stanie się jeszcze fajniejsze!

WYGRAJ BILET NA MECZ ZE ŚLĄSKIEM

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Tadeusza Pawłowskiego? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: po raz który Tadeusz Pawłowski został trenerem wrocławskiego Śląska?

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy: redakcja@glokalna.plSpośród tych, którzy przyślą poprawne odpowiedzi, wyłonimy osoby, które wygrają bilet na spotkanie z Śląskiem. Szczęśliwców powiadomimy drogą mailową w najbliższy wtorek, do godziny 12.00.

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz, nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności, dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz na: https://play.google.com/
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz
Kliknij

KUP PRZEZ INTERNET, WCHODŹ NA MECZ TYLKO Z TELEFONEM!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

KUPUJ BEZ REJESTRACJI

Od początku sezonu możesz kupić bilet przez Internet, bez konieczności rejestrowania się w systemie. Po wybraniu miejsca i uzupełnieniu danych na bilecie wybierz „kontynuuj jako gość”. Wpisz tutaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, do którego masz dostęp. To na ten adres dostaniesz indywidualny link, który umożliwi Ci dostęp do biletów. Prosimy jednak pamiętać, że opcja zakupu biletu bez rejestracji w systemie biletowym nie będzie dostępna przy wszystkich meczach.

GDZIE KUPISZ?

Bilety i karnety kupisz przez Internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Przy zakupie wejściówki przez Internet posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia: wydruk samodzielny.

Godziny pracy Punktu Biletowego w Stacji Kolejorz na INEA Stadionie:

poniedziałek-piątek 9.00-17.00
soboty 10.00-15.00

Kasy Biletowe INEA Stadionu czynne tylko w dni meczowe od godziny 10.00.

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud