Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Wygraj bilet na mecz Lecha!

2018-03-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Wygraj bilet na mecz...
Wygraj bilet na mecz Lecha!
Power Food

W piątek, 16 marca, o godzinie 20.30 przy Bułgarskiej dojdzie do starcia dwóch drużyn, które wprawdzie walczą o inne cele, ale bardzo potrzebują trzech punktów. Zapowiada się naprawdę emocjonujące widowisko.

 

Twoje wsparcie na pewno pomoże lechitom zwyciężyć w tym ważnym spotkaniu. 

Pokażmy, że jesteśmy #MocniRazem!

Mecze Kolejorza z Lechią Gdańsk od dawna elektryzują poznańskich kibiców. Starcia obu drużyn w ostatnich latach są bardzo wyrównane. To piątkowe również takie będzie! Lech walczy bowiem o przybliżenie się do pierwszego miejsca w tabeli Lotto Ekstraklasy, z kolei goście potrzebują punktów w walce o czołową ósemkę. Spotkanie będzie więc bardzo ciekawe, a żadna z ekip na pewno nie odpuści! 

WYGRAJ BILET NA MECZ Z LECHIĄ!

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Piotra Stokowca? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy podać rywala, wynik i strzelców goli w pierwszym meczu, który Kolejorz rozegrał przy Bułgarskiej.

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy: redakcja@glokalna.plSpośród tych, którzy przyślą poprawne odpowiedzi, wyłonimy osoby, które wygrają bilet na spotkanie z Lechią. Szczęśliwców powiadomimy drogą mailową w najbliższy czwartek, do godziny 12.00.

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz, nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności, dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz na: https://play.google.com/
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz
Kliknij

KUP PRZEZ INTERNET, WCHODŹ NA MECZ TYLKO Z TELEFONEM!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

KUPUJ BEZ REJESTRACJI

Od początku sezonu możesz kupić bilet przez Internet, bez konieczności rejestrowania się w systemie. Po wybraniu miejsca i uzupełnieniu danych na bilecie, wybierz „kontynuuj jako gość”. Wpisz tutaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, do którego masz dostęp. To na ten adres dostaniesz indywidualny link, który umożliwi Ci dostęp do biletów. Prosimy jednak pamiętać, że opcja zakupu biletu bez rejestracji w systemie biletowym nie będzie dostępna przy wszystkich meczach.

GDZIE KUPISZ?

Bilety i karnety kupisz przez Internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu oraz w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Przy zakupie wejściówki przez Internet posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia: wydruk samodzielny.

Godziny pracy Punktu Biletowego w Stacji Kolejorz na INEA Stadionie:

poniedziałek-piątek 9.00-17.00
soboty 10.00-15.00

Kasy Biletowe INEA Stadionu czynne tylko w dni meczowe od godziny 10.00.

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud