Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Wygraj bilet na ostatni mecz!

2017-12-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Wygraj bilet na ostatni...
Wygraj bilet na ostatni mecz!
PERŁA ORLA

Czas na ostatnie spotkanie jesieni! Tym razem rywalem Kolejorza będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a mecz ten rozegrany zostanie tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, 17 grudnia o godzinie 15.30.

 

Głośnym dopingiem ponieśmy piłkarzy do zwycięstwa. Trzy punkty zdobyte na koniec rundy to idealny prezent pod choinkę dla wszystkich kiboli Lecha Poznań!

WALKA O KOLEJNE ZWYCIĘSTWO

Mijający rok jest bardzo udany dla zawodników Lecha, jeśli chodzi o mecze rozgrywane w domu. To właśnie w sercu Wielkopolski, na INEA Stadionie, Kolejorz przegrał w ostatnich dwunastu miesiącach tylko raz. Co ciekawe, w meczach z Bruk-Betem do tej pory padło w Poznaniu aż dziesięć bramek, a każde z tych spotkań zakończyło się zwycięstwem niebiesko-białych. Trzeba podtrzymać dobrą passę. Razem może to się udać, dlatego przyjdź na Bułgarską i z trybun ponieś lechitów do zwycięstwa!

WYGRAJ BILET NA MECZ Z TERMALICĄ

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Macieja Bartoszka? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto wpisał się na listę strzelców jako pierwszy piłkarz w historii spotkań obu drużyn?

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy: redakcja@glokalna.pl. Spośród tych, którzy przyślą poprawne odpowiedzi, wyłonimy osoby, które wygrają bilet na spotkanie z Termalicą. Szczęśliwców powiadomimy drogą mailową w najbliższy czwartek, do godziny 12.00.

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz, nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności, dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz na: https://play.google.com/
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz
Kliknij

KUP PRZEZ INTERNET, WCHODŹ NA MECZ TYLKO Z TELEFONEM!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

NOWA FUNKCJONALNOŚĆ

Wraz z rozpoczęciem sezonu pojawiła się nowa funkcjonalność, umożliwiająca zakup przez Internet, bez konieczności rejestrowania się w systemie biletowym. Po wybraniu miejsca i uzupełnieniu danych na bilecie możesz wybrać „kontynuuj jako gość”. Wpisz tutaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, do którego masz dostęp. To na ten adres dostaniesz indywidualny link, który umożliwi Ci dostęp do biletów. Opcja zakupu biletu bez rejestracji w systemie biletowym nie będzie dostępna przy wszystkich meczach, dlatego też zachęcamy do założenia konta w systemie biletowym, aby w pełni korzystać ze wszystkich opcji zakupowych.

GDZIE KUPISZ?

Bilety i karnety kupisz przez Internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii oraz w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta i we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Przy zakupie wejściówki przez Internet posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia: wydruk samodzielny.

Godziny prac kas biletowych INEA Stadionu:

poniedziałek-piątek 9.00-17.00
soboty 10.00-15.00

W dni meczowe:

poniedziałek-piątek od 9.00
sobota, niedziela od 10.00

 

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud