Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Wygraj bilet na piłkarski hit jesieni!

2017-09-19
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Wygraj bilet na piłkarski...
Wygraj bilet na piłkarski hit jesieni!
Najfinanse text

Lech Poznań już 1 października podejmie przy Bułgarskiej Legię Warszawa. Atmosfery, tła i historii tych spotkań nie opiszą żadne słowa, to trzeba przeżyć. Zapewnij sobie miejsce na szlagierze Lotto Ekstraklasy!

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej kibicuje się w gronie najbliższych. Przygotowaliśmy więc specjalną ofertę dla wszystkich kibiców posiadających karnet Sezon 2017/18 oraz Jesień17. Normalne bilety na to spotkanie kosztować będą 70 złotych (Strefa B) oraz 100 (Strefa A). 18 września o godzinie 9:00 uruchomiona zostanie sprzedaż zamknięta, w której karnetowicze będą mogli kupić aż cztery bilety dla osób, z którymi chcą dopingować Kolejorza podczas hitowego meczu Lotto Ekstraklasy!

Sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców ruszy w czwartek, 21 września o godzinie 9:00.

WYGRAJ BILET NA MECZ Z LEGIĄ

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Romeo Jozaka? Nic straconego! Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Kto był pierwszym lechitą, który z powodu służby wojskowej musiał zagrać w ekipie „Wojskowych”?

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy: redakcja@glokalna.pl. Spośród tych, którzy przyślą poprawne odpowiedzi, wyłonimy osoby, które wygrają bilet na spotkanie z Legią. Szczęśliwców powiadomimy drogą mailową w najbliższy piątek, do godziny 12.00.

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!
Przy zakupie wejściówki przez Internet posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu 
Print@Home i wydrukować swój bilet samodzielnie na domowej drukarce. Instrukcja jak kupić bilet przez Internet znajduje się tutaj >>>

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz, nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności, dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację mobilną Lech Bilety ściągniesz tutaj , a więcej informacji o aplikacji Lech Bilety znajdziesz tutaj >>> oraz w dziale pomocy FAQ >>>

GDZIE KUPISZ?

Bilety kupisz przez Internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka, Posnanii, Avenidzie, Kupcu Poznańskich oraz na stoisku klubowym w Galerii Malta i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Sprawdź:

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Przy zakupie wejściówki przez Internet posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia: wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu:
poniedziałek-piątek 9.00-17.00
soboty 10.00-15.00

W dni meczowe:
poniedziałek-piątek od 9.00
sobota, niedziela od 10.00

 

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud